Prosinec 2016

Neporozumnění

19. prosince 2016 v 22:09 | writingforsomeone |  Deník
Bože můj! Proč je život taková záludná svině? To, to nemohlo být všechno jednodušší a né tak komplikované? Připadá mi to všechno nějak špatně načasované. Všechno strašně zmatené. Jako bych některé lidi měla potkat dříve než ty ostatní.
Ještě před rokem, touto dobou jsem se modlila, aby si mě někdo všiml....kdokoliv. Tehdy jsem nepřežívala, ale umírala. Nejen ve škole, ale i když jsem přišla domů, chtělo se mi jenom brečet. Nic jsem nedělala, nikam nechodila. Byla jsem v depresi. Všechno o co jsem se snažila...bylo k ničemu, nic nemělo smysl. Až když jsem se na všecičko vykašlala, tak mi bylo líp.
O několik měsíců později jsem zjistila, že je mi mnohem lépe bez všech...a bez nalhávání sama sobě o životě. Prostě až když jsem zjistila, že k životu nepotřebuju skoro nic, tak se začaly dít zázraky.
Potkala jsem partu s kterou bych si teď i rozumněla, ale tehdy ještě moc né. Docela mě ale změnili. Teď bych se k nim hodila víc než před tím. A o dva měsíce později, když už se s tou partou nebavím, potkám člověka, kterého jsem měla potkat před rokem, který by mě vytáhl z deprese a už bych dál neumírala. Teď ho mám... ale nepotřebuju. Takže, co to má sakra za význam, když je všechno opačně?